Kategorie
Newsletter

Přepravní a platební podmínky

PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

Standardní dodací lhůta je 6 dnů. V případě, že zboží není v této lhůtě dostupné, informuje o této skutečnosti prodávající kupujícího na telefonní číslo nebo elektronickou adresu kupujícího, které jsou uvedeny v objednávce, a dohodne s ním další postup.

Zboží je dodáváno:

a) osobním odběrem v místě podnikání prodávajícího na adrese Pavel Macháček, Ježkova 1346/8, 708 00 Ostrava-Poruba, a to po předchozí telefonické domluvě;

b) na dobírku prostřednictvím České pošty, s.p. (obchodní balík). Poštovné činí 125 Kč, při objednávce nad 6 000 Kč není poštovné kupujícímu účtováno.

V případě bezhotovostní platby je zboží odesláno (připraveno k odběru) až po připsání částky na účet prodávajícího.

V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že obal zásilky obsahující zboží byl neporušen.